Mama dhe bijë, bukuri konkurruese

47
Kendall Jenner
Kendall Jenner

Modelja e njohur Kendall Jenner, ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet rrezulluese me një palë rroba banje. Por, menjëherë pas kësaj edhe mamaja e saj Kris Jenner poston një foto po me rroba banjo, ku është vërtet vështirë të dallosh diferencën e moshës mes tyre. Siç duket, shprehja ‘Më e mirë e ëma se e bija’ , është pikërisht rasti në fjalë.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendell Jenner
Kris Jenner

 

Kendell Jenner
Kendall Jenner

 

Kendall Jenner
Kendall Jenner