Kavajë, arrestohen tre të kërkuar për vepra të ndryshme penale

45

policia mamurrasTre persona të kërkuar për vepra të ndryshme penale janë arrestuar ditën e sotme nga policia e Kavajës. Në pranga janë vënë Erion Berdufi i dënuar me 8.5 vite burg për vjedhje dhe Shaban dhe Eduarto Krasniqi.

Shaban Krasniqi akuzohet se ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Ndërsa Eduarto Krasniqi kërkohej pasi akuzohet për trafik lëndësh narkotike