I jep fund jetës, hidhet nga ballkoni 40 vjeçarja

59

ambulance.31Një tjeter ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtunë në qytetin e Vlorës, ku një grua 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave shtetasja Brikena Nurellari, banuese në zonën e Ujit të Ftohtë, është hedhur nga ballkoni i banesës së saj. Nga verifikimet e para ka rezultuar se gruaja, e divorcuar dhe nënë e një vajze 20-vjeçare, vuante nga depresioni. Mësohet se ajo ka gjetur menjëherë vdekjen për shkak të lartësisë nga është hedhur.Policia do vazhdoje punen per zbardhjen e plote te ngjarjes.