Gjendet trupi i pajetë i një personi

54

policiaTrupi pajetë i një personi, ende i paidentifikuar, është gjetur mëngjesin e sotëm në Korçë.

Viktima I seksit mashkull, rreth 50 vjeç është gjetur sot nga punonjësit e pastrimit të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të cilat pasi kanë kqyrur viktimën e kanë të dërguar në morg ku do t`I bëhet edhe eskpertiza për të vërtetuar edhe shkaqet e vdekjes.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes .