Eva Longoria takohet me fansat e saj

53

article-2420551-1BCF2529000005DC-313_634x763Aktorja e njohur, Eva Longoria e cila sapo është ndarë nga i dashuri i saj Ernesto Arguello, është fotografuar teksa dilte nga një sallon në rrugët e Beverly Hills. Ajo ka ndaluar të takohet me disa nga fansat e saj, të cilët e kishin parë tek hynte në sallon dhe po prisnin me padurim të takoheshin me të.

 

 

 

 

 

 

 

Eva Longoria
Eva Longoria

 

Eva Longoria
Eva Longoria

 

Evo Longoria takohet me fansat e saj
Evo Longoria

 

Evo Longoria
Eva Longoria

 

Eva Longoria
Eva Longoria