Eva Longoria pozon nudo për Elle Spain

61

longoriaBukuroshja Eva Longoria, e cila konsiderohet si një nga femrat me trupin më të bukur në Hollivud, ka pozuar nudo për revistën Elle Spain. Longoria në një nudo artistike është e mbuluar me gurë të çmuar Swarovski, vetëm ne pjesët intime të trupit të saj. Ajo ka deklaruar, se ndjehej e frikur nga të qenurit kaq lakuriq dhe se ndjehej po ashtu e pasigurt për realizimin e kopertinës së revistës.