Dy te rinje humbin jeten ne lumin Osum

61

polumbaret-reneaaMbyten dy adoleshente teksa laheshin ne Berat ne lumin Osum ne zonen e quajtur “pllakat” , njeri 15-vjec dhe tjetri 16.  Policia eshte vene ne levizje pas sinjalizimit per zhdukjen e dy te rinjve. Pas kerkimeve te polumbareve eshte bere e mundur te nxirret nga uji trupi i pajete i 15-vjecarit, dhe eshte derguar ne morgun e qytetit. Ndersa vazhdojne kerkimet per trupin e adoleshentit tjeter.