Dhunë gruas dhe vajzës, arrestohet

58

violenceNjë shtetas është arrestuar në Mirditë nën akuzën e dhunës në familje.
Policia bëri të ditur se në pranga është vënë shtetasi Fran Paçuku. Ai është arrestuar në flagrancë nga komisariati i Mirditës teksa dhunonte me grushta e shkelma bashkëshorten dhe vajzën e tij.
Nga të dhënat e mbledhura mësohet se Paçuku ushtronte dhunë sistematike ndaj bashkëshortes.