Burri vret gruan dhe më pas veten

41

policiaPërgjaket Kurban Bajrami, 2 të vdekur brenda pak minutash në një familje në Gjirokastër. Burri vret gruan dhe më pas veten. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘18 Shtatori’ në Gjirokastër.

Mesohet se ku shtetasi Nexhmi Mustafaraj 57 vjeç ka qëlluar me pistoletë gruan e tij, 49-vjeçare pas një konflikti dhe me pas eshte vetëvrarë.