Brad Pitt, 250 mijë euro bizhuteri për Angeline Jolie

55
Angeline Jolie-Brad Pitt
Angeline Jolie-Brad Pitt

Brad Pitt ka shfaqur sërish vlerësimin maksimal ndaj bashkëshortes së tij Jolie, duke i dhuruar asaj një varëse me vlerë 250 mijë euro. Bukuroshja Jolie, e cila nuk ka shumë që ka kaluar operacionin e vështirë të heqjes së gjinjve, është venë sërish në vëmendje të publikut për përkushtimin dhe adhurimin që bashkëshorti i saj Pitt, shfaq vazhdimisht. Varësja e cila është prej floriri 18 karat dhe me një rreth diamantesh, është simbol i ngrohtësisë, dashurisë, sigurisë dhe lumturisë.

 

 

 

 

A.J-B.P
A.J-B.P

 

article-0-186A28C000000578-921_634x424