Bebe Rexha: Jam bipolare

73

Bebe Rexha gjithmonë ka folur hapur për problemet e saj me ankthin dhe shëndetin mendor. Dhe së fundmi këngëtarja zbuloi se vuan nga çrregullimi bipolar.

Në një postim në Instagram, Bebe tha se bipolariteti e sëmur dhe e bën të paaftë për të punuar.

Këngëtarja tha se nuk dihet me e turpëruar për gjendjen e saj.

“Nuk e kuptoja se ndihesha e sëmurë,”-shkroi Bebe. “Nuk doja të dilja nga shtëpia ose të qëndroja me njerëz. Tani e kuptoj se pse.”

Ndërsa shtoi se po punon për të sjellë këngë të reja dhe asgjë nuk mund ta bëjë të kthehet mbrapasht, pas zbulimit të sëmundjes së saj.