Balerini 3-vjeçar që çmend të gjithë në “China’s Got Talent”

59

kinezi-280x200Edhe pse është vetëm 3 vjeç, Zhang Junhao kërcen si të ishte një balerin profesionist.

Ai ka mahnitur të gjithë në spektaklin “China’s Got Talent” duke kërcyer me një siguri të jashtëzakonshme.

Video-ja e cila është  publikuar në Youtube shumë shpejt ka marrë bum klikimesh.

Shihni videon dhe do të befasoheni!

Video