Published On: Pre, Nën 10th, 2017

Strakosha në “syrin” e Juventusin

Share This
Tags

Tomas Strakosha po kalon një formë të mirë me Lacio-n dhe kjo ka rënë në sytë e shumë klubeve europiane që shikojnë tek ai të ardhmen e katërkëndëshit të tyre.

Numri 1 i Lacio-s është kthyer në një dëshirë të kampionëve të Italisë,Juventus, me Beppe Marotta që shikon tek ai zëvendësuesin ideal të Xhixhi Buffon që sipas të gjitha gjasave po luan sezonin e tij të fundit të karrierës.

Portieri i Kombëtares Shqiptare mund të jetë një nga emrat më të nxehtë në merkatot e ardhshme edhe pse ai ka një kontratë që e lidh me Lacio-n deri në vitin 2022.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>