Rita Ora provokon me bikini nga Dubai

67

Rita Ora shënoi vitin e saj më të madh në muzikë duke publikuar titullin e albumit të saj më të ri Phoenix të martën.

Dhe këngëtarja shqiptare festoi momentin duke u relaksuar në Dubai.

Ylli i muzikës ka vendosur në pah format e saj trupore me bikini ngjyrë nude.

Bukuroshja ndau pozën provokuese me fansat para performancës së saj në Lindjen e Mesme.