Rihanna, “top less” për Vogue

50

rihanna-1-444x640Këngëtarja 25-vjeçarja ndodhet në Angra dos Reis, në Brazil, ku po pozon për revistën “Vogue”. E fotografuar “top-less” nga revista, paparacët dhe të pranishmit e tjerë në plazh “shijuan” pamjen.  Në fotot këngëtarja duket mjaft e relaksuar dhe e qeshur pas një dite “të lodhshme” pune.

 

 

 

 

 

 

 

 

rihana-2-444x555

rihana-5-444x640

rihana-7-444x278

rihana-8-444x640