Princ Harry me të dashurën e tij gjatë natës së ndërrimit të viteve

51

Prince Harry & Cressida Theatre DatePrinc Harry s’do të jetë së bashku me familjen mbretërore gjatë festimeve të Vitit të Ri, pasi ka planifikuar të kalojë festën e fundvitit me të dashurën e tij, Cressida Bonas. Ndërsa çifti ka festuar Krishtlindjen larg njëri-tjetrit, duket se festa e fundvitit do t’i gjejë së bashku, në një darke private dhe romantike.