Policia gjen makinën e Behramit

55

valon behramiNuk kaluan as 24 orë nga ankesa e Valon Behramit, i irrituar për vjedhjen e makinës, policia e Napolit ka mundur të gjejë makinën Smart të futbollistit. Autoritetet italiane kanë njoftuar se kanë gjetur makinën e futbollistit pas denoncimit që ky i fundit bëri në Twitter.

Makina humbi në rrugën Caravaggio dhe u gjet në rrugën Cerlone dhe për gjetjen e saj vleu pajisja antivjedhje satelitore që ishte instaluar në makinë.