Pedro prane Liverpool.

70

Sulmuesi i Barcelones, Pedro shihet gjithnje e me larg “Camp Nou-t”. Mesa duket lojtari do te transferohet ne Premier Lige, ne skuadren e Liverpool. “Reds-at” kane shfaqur interesim te madh per sulmuesin e katalanasve dhe mesa duket finalizimi i transferimit te tij ne Liverpool do te behet se shpejti sipas mediave britanike dhe atyre spanjolle. Kalimi i spanjollit do t’i kushtoje Liverpool-it 25 milione euro.pedro