Lushnje, vritet me thikë 38-vjeçari

50

policiaNjë 38-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në fshatin Grabjan të Lushnjes.

Ilir Llozi, është qëlluar disa herë më thikë dhe për pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta sikurse nuk dihet ende as identiteti i autorit të ngjarjes.

Drejt fshatit Grabjan janë nisur forcat e policisë së Lushnjes që pritet të sqarojnë rrethanat e ngjarjes