Konfirmohet, Rita Ora në lidhje me Kris Braun

71

Kris Braun dhe Rita Ora janë në një lidhje prej disa javësh, raportojnë mediat e huaja.

Sipas MTO News është konfirmuar se dy këngëtarët janë çift.

Ata u filmuan dje gjatë gjithë natës së bashku në një parti në Milano.

Rita dhe Kris morën pjesë në disa shfaqje në Javën e Modës në Milano dhe më pas u zhvendosën në një klub ku kërcyen dhe pinë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sipas mediave rozë, pas festës ata shkuan në hotelin e Brown, ku kaluan pjesën tjetër të mbrëmjes.