Do ta thërrasë vjehërr Sali Berishën

59

saliuuuuuuEdhe pse ka kohë që është e lidhur me Shkëlzen Berishën, moderatorja e njohur dhe ish-modelja, Armina Mevlani, nuk ndihet ende e gatshme të flasë hapur për këtë romancë dashurie, megjithatë duket mjaft e lumtur në krahët e djalit të is- kryeministrit Berisha.

“Thjeshtë nuk kam dëshirë të flas për jetën time private”, shprehet ajo për “Zëri”.

Edhe pse preferon ta mbajë të fshehtë jetën private në sytë e opinionit, lidhja e saj me Shkëlzenin tashmë është e ditur. Ndërkaq sa i përket profesionit, ajo vazhdon të jetë majft e suksesshme në punën që bënë.

Tani Arminën do të kemi rastin ta shohim në drejtimin e edicionin të katërt të shout “Dancing With The Stars”. Për të kjo do të jetë një eksperiencë e këndshme, ku përveç se do të prezantoj spektaklin ajo ka menduar të paraqitet edhe me surpriza të tjera.

“Puna që do të kem në ‘Dancing With The Stars’ do të jetë mjaftë sfiduese për mua, mendoj se kjo është një mundësi shumë e mirë për mua. Por ajo që mund t’u them është se nuk do të ketë vetëm prezantim, do ketë edhe surpriza të tjera”, shton ajo.