Di Caprio me të dashurën e re, pushime në Majorka

52

article-0-1B51254C000005DC-488_634x695Leonardo Di Caprio dhe e dashura e tij e re, modelja gjermane 21-vjeçare, Toni Garrn, janë duke kaluar së bashku pushime disa ditore në Majorka. Ato janë fotografuar nëpër rrugët e ishullit duke shëtitur me bicikletë dhe duke lozur tenis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

article-0-1B51265D000005DC-767_634x913

article-0-1B512555000005DC-774_634x407