Vrasësi i Bostonit nën shënjestrën e snajperit, para ekzekutimit

62

 

vrasesi i bostonit para ekzekutimitFoto është realizuar nga oficeri Sean Murphy, fotograf në policinë e Masaçuestit dhe është publikuar për të treguar fytyrën e vërtetë të vrasësit, përballë imazhit ‘glorifikues’ që kopertina e Rolling Stones kishte publikuar duke e krahasuar vrasësin me figurën legjendare të syllittë rokut Jim Morrison.

 

 

 

 

article-0-1AD8F102000005DC-248_306x423 article-0-1AD8F108000005DC-566_306x423