Etiketim: rama

Opozita shpif për axhendën e Kryeministrit

0
Kryeministri Edi Rama nuk ka pasur asnjë plan për të vizituar Shkodrën sot dhe vizita e tij e supozuar, është shpikur nga Partia Demokratike...

Rama të zgjedhurve: Nuk ju ndajmë në të kuq dhe...

0
Kryeministri Edi Rama tha sot se qeveria nuk i ndan bashkitë në të kuqe dhe blu, por të gjitha bashkitë i konsideron si njësitë...