Published On: Mër, Qer 12th, 2019

Roshi: Ndihem mirë kur njerëzit më thonë se i sjell fat Kombëtares

Futbollisti Odise Roshi u kthye në fushë pas një mungese të gjatë për shkak të një dëmtimi.

Ai u fut në ndeshjen kundër Moldavisë mbrëmjen e së martës, për të zëvendësuar Lenjanin.

Por rikthimi i Roshit mesa duket ka sjellë fat për Kombëtaren.

Në një postim në Facebook ai u shpreh se ndihet mirë kur njerëzit i thonë se i sjell fati skuadrës kombëtare.

“Jam shum i gezuar qe u riktheva me asist dhe fituam ndaj Moldavis.Krahu im eshte i djathte po sot kam debutuar mire ne krahun e majte. Jam shum i lumtur. Kam kaluar nje periudh te gjate demtimi ,edhe me tranjerin kam folur me ka then qe jam lojtar i rendesishem per skuadren. Ka pasur besim te mua ,shpresoj se ja kam shperblyer. Para se te hyja kam biseduar me tranjerin qe do luaj ne krahun e majte ,nuk kam menduar per krahun e djathte. Ndihem mire kur njerzit me thon se i sjell fat Kombetares,”-shkroi futbollisti.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>