Etiketim: stusentet

Basha: Jam me studentët me shpirt dhe mendje

0
Kreu i PD, Lulzim Basha u shpreh se opozita është me mendje dhe shpirt tek studenti. Pas përfundimit të mbledhjes së grupit, kreu i...