Etiketim: shqiperia

Negociatat me UE, festë shqiptarësh në Bruksel

0
Fatos Mahmutaj Hapja e negociatave për anëtarësim mes Shqipërisë dhe Komisionit Europian, nisin festimet në Bruksel. Grupe shqiptarësh janë organizuar fillimisht nëpër zona të ndryshme...