Etiketim: ruci

Ruçi e Balla nisin takimet me kryeparlamentarët e vendeve të BE

0
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi dhe kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulan Balla fillojnë takimet me kryetaret e parlamenteve të vendeve anëtare të...