Etiketim: reportazh

Mrekullia e 4,5 milionë tulipanëve e luleve të Kukenhof

0
Nga Aurora Allushaj Kur bie fjala për ngjyra dhe mrekulli lulesh mendja të shkon direkt atje, në Holandë, në vendin e tulipanëve, ku pranvera ka...