Etiketim: Meta

Meta: Jemi pro ndërhyrjes në Siri

0
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas sulmeve të SHBA-së, Britanisë së Madhe dhe Francës në Siri, duke e renditur Shqipërinë në krah të aleatëve. “Mbështesim...

Dëshmitari i CEZ-DIA publikon intervistën e bujshme të gruas së Kastriot...

0
Dëshmitari i njohur i aferës CEZ-DIA, Romeo Kara, ka publikuar tre video, bashkëbisedim të gazetarit Fatos Mahmutaj me gruan e kreun e DIA-s, Vojsava...