Tag archive for ‘gjykata le ne burg kujdestaren qe dhunoi jetimet’
By Sherina Saliaj On E enjte, Korrik 9th, 2015
0 Comments

Shkoder, gjykata le ne burg kujdestaren qe dhunoi jetimet

Kujdestarja e jetimores se Shkodres e akuzuar per keqtrajtim dhe dhune ndaj jetimeve eshte lene ne burg nga Gjykata e Shkodres. Kjdestarja Edvana Sulaj ishte pjes e skandalit te publikuar tre dite me pare, ku kjo More...