Tag archive for ‘gazeta’
By albaniaplus On E mërkurë, Shtator 5th, 2018
0 Comments

Ministria e Brendshme jep urdhër për blindimin e Shkodrës

Qyteti i Shkodrës është blinduar nga policia mëngjesin e ditës së sotme. Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë të Shkodrës që patrullojnë në zonë prej një jave, i janë bashkuar edhe RENEA dhe Forcat More...

By Lulezim Gjergji On E diel, Prill 14th, 2013
0 Comments

Gabimet e hetimit për vrasjen e komisarit

Foto, Dritan Lamaj Natyrisht, në një vend të komplikuar dhe të vogël, si Shqipëria, disa ngjarje përfundojnë të bëhen pjesë e një sistemi, po aq të komplikuar dhe përdoren politikisht. Kjo faktikisht, More...