Etiketim: fatos mahmutaj

Këta që sot i kërkojnë llogari Ramës, ku ishin kur gardistët...

0
Shtëpia e prindërve të gazetares së kronikës, Klodiana Lala, është sulmuar nga persona të paidentifikuar duke u gdhirë e enjtja. Për momentin nuk ka shumë...

Negociatat me UE, festë shqiptarësh në Bruksel

0
Fatos Mahmutaj Hapja e negociatave për anëtarësim mes Shqipërisë dhe Komisionit Europian, nisin festimet në Bruksel. Grupe shqiptarësh janë organizuar fillimisht nëpër zona të ndryshme...