Tag archive for ‘diplomat në vjenë dhe liderit opozitar edi rama. sipas informacioneve të bëra publike’
By albaniaplus On E hënë, Prill 29th, 2013
0 Comments

Kuvend: 71 vota pro Komisionit Hetimor Parlamentar ndaj Ramës

Partia Demokratike miraton me 71 vota pro ngritjen e Komisionit Hetimor Parlamentar ndaj liderit të opozitës Edi Rama. Deputetët e PS, LSI, PBDNJ nuk ishin të pranishëm në Kuvend. Komisioni Hetimor ndaj Edi More...