Etiketim: basha

Basha: Jam me studentët me shpirt dhe mendje

0
Kreu i PD, Lulzim Basha u shpreh se opozita është me mendje dhe shpirt tek studenti. Pas përfundimit të mbledhjes së grupit, kreu i...

Pallati i Vlorës, vjehrri i Lulzim Bashës përfituesi kryesor

0
Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar, edhe tabelat e pagesave. Pagesa fillestare është 14.2 milionë euro, por është...