Tag archive for ‘ambasadat’
By albaniaplus On E premte, Korrik 3rd, 2015
0 Comments

Zyhdi Dervishi zbulon shifrën: 1944-1990, 26 mijë shqitarë u arratisën nga Shqipëria

Studiuesi dhe profesori i sociologjisë Zyhdi Dervishi gjatë emisionit debati në Channel One të ditës së djeshme në të cilin u diskutua 25 vjetori I hapjes së ambasadave. u dha përgjigje shumë pyetjeve. Në More...