Etiketim: sulme

Meta: Jemi pro ndërhyrjes në Siri

0
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas sulmeve të SHBA-së, Britanisë së Madhe dhe Francës në Siri, duke e renditur Shqipërinë në krah të aleatëve. “Mbështesim...