Tag archive for ‘kryeministri berisha’
By albaniaplus On E enjte, Prill 18th, 2013
0 Comments

PS: Shqipëria si Tunizia

Taulant Balla, deputet i Partisë Socialiste në një deklaratë për mediat theksoi se’ The Economist’ e ka cilësuar Shqipërinë si një regjim hibrid dhe se jemi klasifikuar në vendin e 90, pas Tunizisë More...

By albaniaplus On E hënë, Prill 15th, 2013
0 Comments

PS: Kryeministri i trembur nga vota e emigrantëve

Erion Veliaj, Sekretar për Rininë dhe Emigracionin në Partinë Socialiste, ka deklaruar për mediat sot, se, Kryeministri Berisha po mashtron sërish në lidhje me mundësinë e votimit për emigrantët. Sipas More...

By albaniaplus On E premte, Prill 12th, 2013
0 Comments

Rama: Edhe sikur votat të numërohen në shtëpinë e Saliut, ikja e tij është e pashmangshme

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, në një konferencë për shtyp, denoncoi sërish taktikat qeverisëse për marrjen e kandidatit të LSI-së, dhe konfirmoi edhe njëherë për publikun, se, PS do të respektojë More...