Tag archive for ‘komisioni europian’
Komisioni Europian/ foto Albaniaplus
By albaniaplus On E premte, Korrik 24th, 2015
0 Comments

KE letër Nikollës, vlerëson ligjin për Arsimin e Lartë

Komisioni Europian/ foto Albaniaplus Komisioni Europian përshëndet miratimin e ligjit për arsimin e lartë në Kuvend. Drejtori i Përgjithshme për Arsimin dhe Kulturën në KE, Xavier Prats Monne ka uruar ministren More...