Etiketim: kokaine

Shpërndarësi i kokainës kapet në wc

0
Një 37 vjeçar shqiptar me iniciale L.A, dhe një 40 vjeçar me iniciale L.G, u arrestuan nga policia gjatë kontrolleve në Punta Marina të...

Arrestohet administratori i lokalit në Bllok

0
Administratori i një lokali në zonën e njohur si zona e Bllokut në Tiranë është arrestuar pasi akuzohet se ka përshtatur lokalin për përdorim...