Tag archive for ‘imami’
By Eni Kondi On E diel, Prill 14th, 2013
0 Comments

PS: OKB konfirmon trafikun qeveritar të armëve nga Shqipëria

Partia Socialiste në një deklaratë për shtyp denoncoi Kryeministrin Berisha dhe Ministrin e Mbrojtjes, Arben Imami, si shkaktarët kryesorë të rrënimit të forcave të armatosura. Taulant Balla deputet i More...