Etiketim: frontex

Frontex kap 23 klandestinët e parë në Kapshticë

0
Operacioni i Frontex ka dhënë rezultatet e para. Mëngjesin e sotëm, në kufirin e gjelbër në Kapshticë janë kapur 23 klandestinë sirianë dhe iranianë,...