Zlatan Ibrahimovic refuzon Manchester United!

Share This
Tags

Emri i Zlatan Ibrahimovic eshte lakuar shume ne keto dite te nxehta te veres dhe te merkatos njekohesisht duke e lidhur ate pervec Milanit, edhe me shume skuadra te tjera Europiane. Pas refuzimit qe i ka bere Galatasarayt suedezi duket se ka mare nje oferte te majme nga “Djajte e Kuq” por sic duket suedezi nuk eshte ndikuar fare. Duket se parate nuk perbejne problem per te dhe se deshira e tij e vetme eshte Milani. Mediat e ndryshme evropiane kane raportuar se ai do te jete i lire nga PSG pas dates 1 gusht pra pas zhvillimit te superkupes se Frances.ibra

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>