Tiranë, përplasen automjetet plagoset një person

Share This
Tags

policia-rrugoreNjë aksident rrugor në kryeqytet ka sjellë plagosjen e një personi, për arsye të mos respektimit të rregullave të qarkullimit rrugor.

Raportohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën “Sami Frashëri”, ku për pasojë është plagosur lehtë njëri nga drejtuesit e mjeteve. Në aksident u përfshinë dy automjete, një tip “Audi A4” me targa AA 001 ET, dhe një makinë tjetër tip “Audi TT” me targa AA 258 HR. Të njëjtat burime shtojnë se njëra prej automjeteve ka përfunduar në trotuar, duke dëmtuar një reklamë ndriçuese dhe lidhjet elektrike të semaforit.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>