Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet i riu

Share This
Tags

arrestimPolicia e Elbasanit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Në pranga ka rënë një 23¬vjeçar me iniciale H.L, pasi është kapur në flagrancë duke shitur lëndë narkotike. Gjithashtu jane kapur dhe dy blereset e droges M.S 31 vjec dhe D.S 26 vjeç.Uniformat blu bejne te ditur se hetimet do te vazhdojne pasi mendohet se jane te perfshire edhe persona te tjere.

Jonida Cota

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>