Shkodër, grabitet një kazino, autorët në kërkim

Share This
Tags

skene-krimi-mos-kalo1Një person i armatosur ka grabitur një kazino mesnatën e mbrëmshme në Shkodër.  Grabitësi është larguar, pasi ka marrë 400 mijë lekët e xhiros ndërsa jashtë dyshohet se e priste edhe një bashkëpunëtor tjetër. Gjatë grabitjes nuk ka pasur të lënduar.

Policia me të marrë sinjalizimin mbërriti në vendin e ngjarjes, ndërsa ka sekuestruar kamerat e sigurisë së kazinosë dhe disa bizneseve të tjera pranë saj për të identifikuar autorët.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>