Real Madrid pas Marco Reus.

Share This
Tags

Real Madrid ka rishfaqur interesimin per sulmuesin e Borussia Dortmund, Marco Reus.

Trajneri i “Los Blancos” ka shprehur simpatine per Reus, dhe e kerkon me cdo kusht ne Madrid, por gjerat nuk jane kurrsesi te lehta, pasi pavaresisht nje shume te majme qe duhet te ofrojne ne drejtim te verdhezinjve ata duhet te mposhtin edhe konkurencen me Liverpool te cilet gjithashtu jane te interesuar per sulmuesin gjerman.reus

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>