Rama: Policia kryen operacion anti-drogë dhe akuzohet për trafik

Share This
Tags

edi rama 6Kryeministri shqiptar, Edi Rama, me anë të një postimi në rrjetet sociale theksoi se ishte policia ajo që ndërmori operacionin e djeshëm në plazhin e Divjakës.

Në faqet zyrtare ne rrjetet sociale, Rama shkruan duke cituar një personalitet ndërkombëtar: “Një mik i huaj: Vetëm tek ju mund të ndodhë që policia të bëjë një operacion antidrogë si i djeshmi dhe të  akuzohet si fajtore për trafikun”!

Ditën e djeshme Kryeministri Rama, ka mbështetur policinë në operacionin e saj. “Operacioni antidrogë, prova e fortë e radhës se shteti po ringrihet me shpejtësi e Policia e Shtetit është kthyer në krye të detyrës!” shkruajti dje Kryeministri Rama në Facebook.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>