Pedro prane Liverpool.

Share This
Tags

Sulmuesi i Barcelones, Pedro shihet gjithnje e me larg “Camp Nou-t”. Mesa duket lojtari do te transferohet ne Premier Lige, ne skuadren e Liverpool. “Reds-at” kane shfaqur interesim te madh per sulmuesin e katalanasve dhe mesa duket finalizimi i transferimit te tij ne Liverpool do te behet se shpejti sipas mediave britanike dhe atyre spanjolle. Kalimi i spanjollit do t’i kushtoje Liverpool-it 25 milione euro.pedro

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>