Mbytet 11-vjeçari aksidentalisht në rezervuar

Share This
Tags

Ambulance1Një i mitur ka humbur jetën aksidentalisht, duke u mbytur në një rezervuar. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Xhyrë, të komunës Hotolisht në Librazhd.

Mësohet se viktima është 11-vjeçari me iniciale V.F dhe dyshohet që ai mund të jete rrëzuar aksidentalisht në rezervuar.

Kanë qenë familjarët ata që e gjetën të mbytur 11-vjeçarin pas kërkimeve. Ndërkaq, policia vijon hetimet për ngjarjen.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>